Your privacy settings

We and our 18 partners store and/or access information on a device, such as unique IDs in cookies to process personal data. You may accept or manage your choices by selecting accept or reject all, or at any time in the privacy policy page. These choices will be signalled to our partners and will not affect browsing data. Your choices will change how we tailor your shopping experience on our website.

To modify your consent choices, you can do so by clicking on Cookie settings in the footer.

We and our partners process data to

Use precise geolocation data. Actively scan device characteristics for identification. Store and/or access information on a device. Personalised advertising and content, advertising and content measurement, audience research and services development.

  • Skip to main content
  • Skip to search
  • Register
  • Sign in
  • Help
Tesco Home
GroceriesMy FavouritesSpecial OffersDelivery Saver

Halloween

Explore Halloween

6 items

Top picksTop picks
Sweets and treatsSweets and treats
DrinksDrinks
Costumes and decorationsCostumes and decorations
Pumpkins, fruit and nutsPumpkins, fruit and nuts
Party foodParty food

6 items

Sweets and treats

Filter by:

  • Top picks (77)
  • Sweets (44)
  • Crisps, snacks and nuts (13)
  • Biscuits (16)
  • Chocolate (23)
  • Cadbury (21)
Showing 73 to 77 of 77 itemsSorted by Relevance
  • Nestle Toffee Crisp 4 Pack 124G (R)

    Write a reviewMore like this
    Clubcard Price

    €2.00 Clubcard Price

    (€16.13/kg)

    Offer valid for delivery from 30/09/2026 until 10/11/2026

    €3.90

    €31.45/kg

  • SMARTIES 3x34g

    1 (1)

    Write a reviewMore like this
    Clubcard Price

    €2.00 Clubcard Price

    (€19.61/kg)

    Offer valid for delivery from 30/09/2026 until 10/11/2026

    €3.90

    €38.24/kg

  • Kinder Snack Bars 6 Pack 126G

    4.8 (49)

    Write a reviewMore like this

    €2.65

    €21.03/kg

  • Kinder Bueno Milk & Hazelnut Chocolate Bars Multipack 5 X 43g

    5 (1)

    Write a reviewMore like this
    Clubcard Price

    €3.50 Clubcard Price

    (€16.28/kg)

    Offer valid for delivery from 30/09/2026 until 10/11/2026

    €4.35

    €20.23/kg

  • Kinder Bueno White Chocolate Bars Multipack 5 X 39g

    5 (1)

    Write a reviewMore like this
    Clubcard Price

    €3.50 Clubcard Price

    (€17.95/kg)

    Offer valid for delivery from 30/09/2026 until 10/11/2026

    €4.35

    €22.31/kg

Showing 73 to 77 of 77 items

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Basket


€0.00 Guide price

€0.00Guide price
Checkout

Groceries


Reserve a slot for either home delivery or collection

Grocery basket empty

Products you add to your basket will appear here

Here to help

  • My Account
  • My Grocery Orders
  • Help & FAQs
  • Product Recall
  • Privacy centre

About

  • Accessibility
  • Privacy & cookies policy
  • Terms & Conditions
  • Legal guarantee rights

Ways to save

  • Delivery Saver
  • Clubcard
  • Click+Collect

Contact us

  • Tesco.ie
  • Store locator
  • 1800 248 123

© 2026 Tesco.ie. All rights reserved

Visa SecureMastercard ID CheckAmerican Express SafeKeyTesco BankMaestroClick to verify if this website is operating legally. (opens an external site in a new window)